1465
587734

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Rund fot med ymnighetshorn. Räfflat skaft. Höjd 29 cm.