1467
588536

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets första hälft. Senempire.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Förgylld brons. Rund bladornerad sockel. Kannelerat skaft. Höjd 28 cm.