1489
587719

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris

Förgylld brons och spräcklig marmor. Lyrformad. Höjd 48, längd 18 cm. Pendel medföljer.