1490
587724

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets första hälft. "Style troubadour".

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Musicerade par. Vitemaljerad urtavla. Höjd 40, längd 37 cm. Pendel medföljer.