154
579938

VAS, porslin, Qingdynastin 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille verte med riklig figurscen. Höjd 35 cm.

Dekornagg, nedslipad hals, borrad.