197
587582

VAS, brons. Mingdynastin (1368-1643).

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

I form av trädstam med prunusblom. Höjd 20,5 cm.

Nagg vid brämen.

Proveniens

The Collection of Hans Albertsen (1855-1940), Denmark.