243
588470

FIGURIN, blanc de chine. Qingdynastin, Kangxi ca 1690.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående figur spelandes instrument. Höjd 36,5 cm.

Fingrar med nagg, en hand limmad, slitage.

P.J. Donnelly, Blanc de Chine, Great Britain, 1969. Compare similar figures in same dress and elaborate high hair; image 103,104.