334
586536

MÅLNING, flod och bergslandskap av Gu Daming (1960-), signerad.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Ink and colour on paper. Two red seals. 18 x 58 cm.

Proveniens

Galleri Astley, Uttersberg.

"Sweden China", Ebelingmuseet, Torshälla, Oct 13-Nov 12 2012.