358
581016

DOKUMENTSKÅP, Kina, Qingdynastin 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Mörkbetsat. Låsbar lucka, med fem stycken innanförliggande lådor. Längd 59, bredd 35, höjd 37 cm.

Slitage. Sprickor. Smärre fläckar.