430
574162

VAS, porslin. 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
VAS, porslin. 1900-tal.

Figural dekor i famille rose av damer med brädspel med kalligrafi. Sigill. Höjd 50,8 cm.

Slitage.