586
580115

SITTANDE VÄKTARE, lergods. Ming dynastin 1600-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Sittande väktare, grön och gulglaserad. Höjd med träställ 70 cm.

Skador, lagningar.