548322

654. ANSHELM SCHULTZBERG, "Vinterdag i Ludvikatrakten".

Signerad A Schultzberg och daterad Ludvika 1917. Duk 81 x 116 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 735 - 3 282 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
38 250 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Motiv från vägen till Skeppmora.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto