596107

727. HENRIK NORDENBERG, olja på duk, signerad Henrik Nordenberg.

Druvskörd. Duk 60 x 37,5 cm.

Ytsmuts.

Följerätt
Nej
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK/6 564 - 7 658 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto