727
596107

Henrik Nordenberg

(Sverige-Tyskland, 1857-1928)
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 300 - 6 180 EUR
5 530 - 6 450 USD
Klubbat pris
Henrik Nordenberg
(Sverige-Tyskland, 1857-1928)

HENRIK NORDENBERG, olja på duk, signerad Henrik Nordenberg.

Druvskörd. Duk 60 x 37,5 cm.

Ytsmuts.