737
594319

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Franskt vinterlandskap med figur

Signerad Pierre Ekström. Pannå 29,5 x 47,5 cm.

Proveniens

Inköpt i norra Frankrike.