821
559466

Walter Hunt

(Storbritannien, 1861-1941)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris
110 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Walter Hunt
(Storbritannien, 1861-1941)

"Rescued"

Signerad W. Hunt och daterad 1888. Duk 114 x 76,5 cm.