910
573569
Andreas Riis-Carstensen
(Danmark, 1844-1906)
Andreas riis-carstensen, motiv från san domingo, västindien.

Motiv från San Domingo, Västindien

Signerad A Carstensen och daterad San Domingo 1871. Duk 66,5 x 100 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 188 - 2 735 EUR

Klubbat pris:
13 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801