915
538277

Okänd konstnär 1700/1800-tal

Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 880 - 4 360 EUR
4 440 - 4 990 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700/1800-tal

"Veduta della cittá di Constantinopoli dalle sette torrifino al principo del Serraglio presa dalla punta di Calcedonia.

Akvarell 63 x 98 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar.