967
583003

SEMIANTIK BIDJAR, S.K. ROSENBIDJAR. 216,5 x 141,5 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris

Röd botten med tätt polykromt mönster av kartuscher med rosbuketter. Smal ljusblå huvudbård med rosranka.

Ställvis något slitage, obetydligt smutsig, smärre fläckar. Långsidorna med smärre trampveck, en kortsida med smärre skador.