983
556026

SEMIANTIK SILKE KESHAN. 208 x 138,5 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Benvit botten med polykrom medaljong, hörnornament och tätt mönster av blommande grenar. Vinröd huvudbård med arabesk-, palmett- och blomrankor.

Något slitage och smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck och skador.