994
592540

SEMIANTIK MESHED. 518 x 356 cm.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 830 - 4 790 EUR
4 330 - 5 420 USD
Klubbat pris

Blekgul botten med stort polykromt mönster av molnband, palmett-, blom- och botehslingor. Bred mörkblå huvudbård med palmett- och blomranka.

Något ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, obetydliga skador. Sidorna med smärre trampveck och skador.