Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
104
643549

Bror Marklund

(Sverige, 1907-1977)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 950 - 2 440 EUR
2 270 - 2 830 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Bror Marklund
(Sverige, 1907-1977)

"Gestalt i storm"

Signerad BM och numrerad 1/4. Mörkpatinerad brons. Höjd 35 cm, längd 38 cm.