441
621667

JOSEF FRANK, skåp, Firma Svenskt Tenn, modell 2135.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Mahogny, rotfanerade dörrar, inredning med två lösa hyllplan, utdragbar skiva. Brännstämplat Josef Frank Svenskt Tenn. Bredd 106 cm, djup 44 cm, höjd 140 cm. Nyckel finns.