515
641735

MOGENS LASSEN, möjligen, fåtölj, Danmark 1940-50-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Omklädd i blå plysch.

Benen med slitage.