Arne Jones E1299
116
633779

IB KOFOD LARSEN, fåtöljer, ett par "Sälen", Olof Persson Möbler, Jönköping 1950-60-tal.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Teak och svart läder.

Smärre slitage, lädret torrt. (2)