656778

222. JIM DINE, "Silhouette black boots on brown paper".

Litografi, 1972, signerad med vit krita 88/100, utgiven av Petersburg Press, London och Gérald Cramer Gallery, Geneve. Bladstorlek 76,4 x 55,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Nej
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK / 1 931 - 2 146 EUR
Klubbat pris
18 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Krens/Williams College 93.