656778

222. JIM DINE, "Silhouette black boots on brown paper".

Litografi, 1972, signerad med vit krita 88/100, utgiven av Petersburg Press, London och Gérald Cramer Gallery, Geneve. Bladstorlek 76,4 x 55,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Nej
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK/1 931 - 2 146 EUR
Klubbat pris
18 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Krens/Williams College 93.