248
654063

Rob Hann

(Storbritannien)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
150 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23
Rob Hann
(Storbritannien)

"Highway 90, Texas", 2006

Signerad Rob Hann och numrerad 1/6 på etikett a tergo Archival inkjetprint, bildyta 104 x 140,5 cm.

Tilläggslista

Omfattas av följerätt (d)

Proveniens

Christian Larsen, Stockholm.

Christian Larsen, Stockholm, "I Dream a Highway", 14 november - 15 december 2013.