36
600412
MATS THESELIUS, fåtölj, "El Rey", Källemo AB, Värnamo.
Mats theselius, fåtölj, "el rey", källemo ab, värnamo.

Massiv mässing, träsits klädd med krokodilpräglat skinn. Signerad el Rey by Mats Theselius 1999 Nr: 303/360 copies For Källemo, Sweden.

Obetydligt slitage.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 755 - 4 292 EUR

Klubbat pris:
50 000 SEK
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19