379
607748

Ida Ekblad

(Norge, Född 1980)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23
Ida Ekblad
(Norge, Född 1980)

"Vibrancy of the L".

Signerad I.E. och daterad 2010. Gjuten betong, pigment och funna föremål. Djup 140, bredd 117 och höjd 20,5 cm.

Proveniens

Galerie Giti Nourbakhsch, Berlin. Inköpt 2010 av nuvarande ägare.