409
656150

Günter Förg

(Tyskland, 1952-2013)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

Günter Förg
(Tyskland, 1952-2013)

Utan titel

Signerad Förg och daterad -95. Duk ca 91 x 71 cm.