59
608438
BJÖRN WECKSTRÖM, skulptur, 1971.
BjÖrn weckstrÖm, skulptur, 1971.

Brons, horn, signerad BW 71 1/1, ca 55 x 56 cm, ställ av akryl, 110 x 110 cm.

Slitage.

Utropspris:

10 000 - 15 000 SEK

1 073 - 1 609 EUR

Klubbat pris:
8 000 SEK
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19