88
563362
TIAS ECKHOFF, bestickuppsättning, 104 delar, "Opus", Lundtofte, Danmark 1960-tal.
Tias eckhoff, bestickuppsättning, 104 delar, "opus", lundtofte, danmark 1960-tal.

Stål och palisander. Omfattar: 14 matskedar, 14 matgafflar, 14 matknivar, 13 bordsskedar, 13 bordsgafflar, 13 bordsknivar, 3 potatisskedar, 1 såssked, 13 kaffeskedar, 1 par salladsbestick, 4 sillgafflar. Märkta LUNDTOFTE STAINLESS DENMARK.

Slitage. (104)

Utropspris:

5 000 - 6 000 SEK

536 - 644 EUR

Klubbat pris:
7 000 SEK
Tilläggslista

Citesintyg finns.

Övrigt

Cites certificate enclosed.

Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19