1002
621128

Viggo Johansen

(Danmark, 1851-1935)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
Viggo Johansen
(Danmark, 1851-1935)

Två flickor

Signerad V.Johansen och daterad -93. Duk 63 x 58 cm.