1004
621143

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 400 - 24 200 EUR
22 200 - 27 700 USD
Klubbat pris
350 000 SEK
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

"Ån i Saeby Skov"

Signerad P.Mönsted och daterad 1896. Uppfodrad duk 90 x 152 cm.