1012
594505

Auguste Emile Pinchart

(Frankrike, 1842-1920)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
Auguste Emile Pinchart
(Frankrike, 1842-1920)

AUGUSTE EMILE PINCHART, duk, signerad Pinchart.

"Andakt". 92 x 73 cm.

Slitage längs ramkant. Krackelyr.

Proveniens

Rapps Konsthandel, Stockholm.
Privatsamling.