1018
656832

Josef Wenglein

(Tyskland, 1845-1919)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Josef Wenglein
(Tyskland, 1845-1919)

Landskap med ett vitt hus

Signerad J. Wenglein. Utförd 1879 enligt datering a tergo. Pannå 26,5 x 35 cm.

Proveniens

Privat samling, Stockholm.