104
657122

SIGILLSTÄLL, trä och pärlemor. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rik dekorav växter, insekter och fladdermöss. Mått 30,5x18x10,5 cm.

Skador, lagningar.