1040
664874
Gustaf Wilhelm Palm
(Sverige, 1810-1890)
Gustaf wilhelm palm, italienskt landskap med figurer.

Italienskt landskap med figurer

Signerad GW och en palm och daterad -66. Duk 27,5 x 35 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 285 - 1 606 EUR

Klubbat pris:
11 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93