Madeleine Pyk – en samling F769
1041
645211

Gustaf Wilhelm Palm

(Sverige, 1810-1890)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 270 - 3 820 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Gustaf Wilhelm Palm
(Sverige, 1810-1890)

Norskt bergslandskap

Signerad Gustaf W Palm och daterad 1834. Duk 58,5 x 78 cm.