109
583474

SILVERTACKA, 10 Tael, Vietnam (Annam), stämplad Guangxu (1875-1908).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris

Längd 12 cm. Vikt 380 gram.

Slitage.