109
583474

SILVERTACKA, 10 Tael, Vietnam (Annam), stämplad Guangxu (1875-1908).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris

Längd 12 cm. Vikt 380 gram.

Slitage.