1103
666466

Govaert (Gabriel) van der Leeuw

(Nederländerna, 1645-1688)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
(Nederländerna, 1645-1688)

GOVAERT (GABRIEL) VAN DER LEEUW (HOLLAND), Olja på duk, signerad. G Da Leone.

Ko och får vilande i landskap. Uppfodrad duk 39.5 x 48,5 cm.

Uppfodrad duk, krackelerad, retuscher.

Konstnären kallades även Grechetto da Leone.