1199
651152

KONSOLBORD. Gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Skiva av kolmårdsmarmor. Dekor av lagerkvistar och pärlstav. H-kryss. Längd 91, bredd 44, höjd 77 cm.

Ställvis krederingsbortfall.