1222
647806

KARMSTOLAR, ett par. Sengustavianska, 1800-talets början.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Björk. Svängd stoppad rygg. Svängda ben.

Fotavslutningar ställvis med skador.