1223
649809

KARMSTOLAR, fyra stycken. Karl Johan, 1800-första hälft.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 270 - 6 150 EUR
5 600 - 6 530 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Fanerade med björk. Beslag av förgylld brons. Svängd stoppad rygg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

501. Sigurd Persson, ring 18K vitguld med rökkvarts, Stockholm 1963.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
6 500 SEK