1223
649809

KARMSTOLAR, fyra stycken. Karl Johan, 1800-första hälft.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 810 - 6 780 EUR
6 650 - 7 760 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Fanerade med björk. Beslag av förgylld brons. Svängd stoppad rygg.