1232
601343

KARMSTOL. Empire, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
KARMSTOL. Empire, 1800-tal.

Mahogny samt fanerad med mahogny och lönn. Inläggningar med alliansvapen, blad och kannelyrer. Armstöd med snidade lejonhuvuden.