1294
621859

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rund sockel. Skaft med pärlstavsdekor. Ljuspipan med rutmönster. Höjd 26 cm.

Bristning.