1333
632563

TOBAKSBURK, av W. Forsberg i Fagerlund, daterad 1887.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Masurbjörk. Snidat hundhuvud. Undertill med skuren signatur "W. Forsberg Fagerlund", samt daterad med blyerts 1887. Höjd 20 cm.

Nagg.