135
650601

TEMPELFRIS, keramik. Sen Mingdynasti (1368-1644).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Audiens vid hovet, dekor i grön, gul och svart glasyr. Mått 37x37 cm.

Nagg, slitage.