1364
647607

VINGLAS, 21 stycken snarlika. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Slipad och graverad dekor av girlander, slipat ben på kvadratisk fot, höjd ca 13-13,5 cm.

Nagg.