1396
622746

FAT, fajans. Marieberg, daterad 30/8 (17)73.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Efter europeisk silverform målad dekor av blommor. Längd 42,5 cm.

Krackelyr.

Tilläggslista

Lagat.